יום ד', א’ באדר א' תשע”ו
דף הבית דבר המנהלת תלמידים הורים ספריה אלוניתון חדר מורים יצירת קשר
 
אתם מוזמנים לצפות בסרטונים , ללמוד את יחידת הלימוד על עמק יזרעאל והגלבוע ולהוסיף הודעה / תגובה עם המלצות משלכם לקראת הטיול השנתי :)
קרא עוד...
סיפורי קשר רב דורי באלונים הועלו לאתר "קשר רב דורי" -משנת תשע"ג הפרוייקט התחיל בחודש נובמבר 2012 ואותו מובילה נילי זו השנה הרביעית . חלק מהתוצרים לפניכם בתמונות ובמילים :-) יישר כוח לנילי ולכל מי שהוביל וליווה את התהליך יחד איתה !!!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
צחצוח שיניים נכון .
קרא עוד...
קרא עוד...
גם השנה תלמידים וצוות ב"אלונים" ממשיכים בעשייה ולמידה של דרכים לשמירה על בריאותנו ומניעה של התנהגויות שעלולות להזיק לנו - לאורך כל השנה, ימי ספורט עם המורים לחינוך גופני,הפסקות פעילות , תפריט בריא בקיוסק אלונים , סיורים רגליים להיכרות עם סביבת בית הספר וברחבי ישראל , טיול שנתי ועוד...
קרא עוד...
על גגות מבנה בית ספרנו הונחו לפני כ- 4 שנים פנלים סולאריים - במרץ 2014 התחלנו להשתתף בתוכנית הגגות הסולאריים במנח"י .בכתבה זו נשתף במידע ועידכונים בנושא .
קרא עוד...
ניתן להזמין עפ"י בקשה לשני מועדים ! נשמח לקבל הזמנות למוצרים בהתאמה אישית ע"י הזמנה מראש !
קרא עוד...
אתם מוזמנים להעלות ב"הוסף הודעה " בקשות ומשאלות לשנת תשע"ו ב"אלונים" !
קרא עוד...
ביום ראשון 1.11.15 - נערכו בחירות למועצת תלמידים של בית ספר אלונים ! בהצלחה לנציגי הכיתות שנבחרו למועצת התלמידים ב"אלונים" : דויד פ., נתנאל, עדן, מיטל ת., דויד ד., חיים , אור חן , ליאל , ניצן ואביב !!! אתם מוזמנים להוסיף הודעות ותגובות למועצה ב"הוסף הודעה /הגב" - ברכות , המלצות והערות - צוות האתר יעביר לנציגי המועצה .
קרא עוד...
קרא עוד...
מחוייבות אישית   |  חגים ומועדים
קרא עוד...
מרחבי כיתות
מרחבי מקצועות
חינוך חברתי
תמונות מחיי בית-הספר
נושא שנתי תשע"ו
לוח החודש
למידה בשעת חרום
אתרי מסיימים
מגמת מלונאות - אמנות האפייה - קונדיטוריה
הענן החינוכי
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום|