יום ב', ז’ בסיון תשע”ה
דף הבית דבר המנהלת תלמידים הורים ספריה אלוניתון חדר מורים יצירת קשר
 
סיפורי קשר רב דורי באלונים הועלו לאתר "קשר רב דורי" -משנת תשע"ג הפרוייקט התחיל בחודש נובמבר 2012 ואותו מובילה נילי זו השנה השלישית . חלק מהתוצרים לפניכם בתמונות ובמילים :-) יישר כוח לנילי ולכל מי שהוביל וליווה את התהליך יחד איתה !!!
קרא עוד...
קרא עוד...
בעולם ובישראל הולכת וגוברת המודעות לחשיבותם של העצים, במיוחד באזור העירוני. בשנת תשע"ה החלטנו גם אנחנו באלונים להצטרף למיזם "שומרים על העצים",שמטרתו להטמיע בקרב הציבור הרחב בישראל את חשיבות השמירה על העצים. לחצו על "קרא עוד " כדי להתעדכן במידע ובתהליך הלמידה והעשייה של התלמידים שמשתתפים במיזם :-)
קרא עוד...
קרא עוד...
גם השנה תלמידים וצוות ב"אלונים" ממשיכים בעשייה ולמידה של דרכים לשמירה על בריאותנו ומניעה של התנהגויות שעלולות להזיק לנו - לאורך כל השנה וגם בפעילויות שיא בית ספריות כמ: הליכה בגן סאקר ביום ההליכה הבינלאומי 14 נובמבר 2014 , שבוע בריאות בפברואר 2015 , ימי ספורט עם המורים לחינוך גופני, הרצאות בנושאי בטיחות בחשמל ומניעת עישון , סיורים רגליים להיכרות עם סביבת בית הספר וברחבי ישראל , טיול שנתי ועוד...
קרא עוד...
ניתן להזמין עפ"י בקשה לשני מועדים ! נשמח לקבל הזמנות למוצרים בהתאמה אישית ע"י הזמנה מראש !
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בהצלחה לנבחרים : שובל , טליה , רפאל , מוחמד, עידו לוי , חיים , לינוי כהן, עמית , חביב, אושר, אושרי . ולסגניהם : נתנאל , גלעד, שני, גל , אור חן , איציק , איהב, בראל ואביב.
קרא עוד...
מחוייבות אישית   |  חגים ומועדים
מרחבי כיתות
מרחבי מקצועות
חינוך חברתי
תמונות מחיי בית-הספר
נושא שנתי תשע"ה
לוח החודש
למידה בשעת חרום
אתרי מסיימים
הענן החינוכי
חיפוש באתר